Відбувся вступний іспит у магістратуру за технологією ЗНО

   3 серпня 2017 року було проведено єдине фахове вступне випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право».

   Цього дня у фаховому випробуванні взяли участь 194 особи, що становить 95%.

   В Кіровоградській області діяв 1 пункт в м. Кропивницький на базі Центральноукраїнського національного технічного університету. Роботу забезпечували 42 залучених педагогічних працівника, 1 Уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти та 1 медичний працівник.

   В пункті тестування були присутні 2 громадських спостерігачі та 1 представник ЗМІ.

   Єдине фахове вступне випробування передбачало виконання вступниками екзаменаційної роботи (тесту), що складається з трьох блоків тестових завдань: тесту загальних навчальних правничих компетентностей, тесту з шести базових юридичних (правничих) дисциплін — конституційного права, адміністративного права, цивільного права, цивільного процесуального права, кримінального права, кримінального процесуального права та тесту з іноземної мови.

   Відповідно до нормативних документів правильні відповіді на завдання тесту мають бути оприлюднені протягом двох робочих днів після проведення вступного випробування на сайтах Міністерство освіти і науки України та вищих навчальних закладів України, які здійснюють прийом на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право».

   Результати вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

 

 

 

Дивіться також:

    Не знайдено…

Добавить комментарий