Пробне ЗНО-2020

zno2020

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Його організовують з метою ознайомлення абітурієнтів із процедурою проведення ЗНО, змістом і структурою тестового зошита, бланка відповідей, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця тощо.

Пробне ЗНО у 2020 році відбудеться протягом двох субот – 21 та 28 березня.

 

1550663414 zno 1024x578Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Його організовують з метою ознайомлення абітурієнтів із процедурою проведення ЗНО, змістом і структурою тестового зошита, бланка відповідей, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця тощо.

Особи, зареєстровані для участі, спробують себе у заповненні бланків відповідей, навчаться ефективно розподіляти час, оцінять рівень своїх знань, знизять рівень тривоги та психологічно налаштуються на ЗНО.

Пробне ЗНО у 2020 році відбудеться протягом двох субот – 21 та 28 березня. Пройти тестування з української мови і літератури можна буде 21 березня; тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 28 березня.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою, що проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування визначається регіональними центрами. Для Кіровоградської та Одеської областей вартість одного тестування складе 138 грн, як і минулого року.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме на сайті ОРЦОЯО з 03 по 24 січня 2020 року. Детальний порядок оприлюднено на сайті Одеського регіонального центру оцінювання за посиланням: http://test-center.od.ua/index.php?action=zno_prob3

Докладніше щодо пробного ЗНО-2020 та матеріалів ПЗНО-2019 тут: http://testportal.gov.ua/probzno/

Нагадуємо, реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься на сайті ОРЦОЯО: http://test-center.od.ua/index.php?action=main, на основну сесію – на сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua.

Звертаємо увагу, реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО!

Бажаємо успіхів!

Дивіться також:

Добавить комментарий