Інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2020» (ЗЗСО + відповідальні за пункти реєстрації в області)

29 січня 2020 року для спеціалістів органів управління освітою, методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, які відповідають за проведення ЗНО та відповідальних за пункти реєстрації в Кіровоградській області на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2020». На захід з’явилися 46 осіб.

Під час роботи було опрацьовано актуальні питання щодо реєстрації учасників ЗНО на основну сесію, що розпочнеться 03 лютого 2020 року.

Акцент робився, насамперед, на реєстрацію випускників закладів загальної середньої освіти. Випускники минулих років матимуть змогу зареєструватися на ЗНО на сайті УЦОЯО самостійно або за допомогою відповідального за пункт реєстрації. Таких пунктів в області відкрито три (у м. Кропивницькому, м. Олександрії та смт Голованівську). Графік їхньої роботи тут.

У ході семінару Наталія Ремез, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук, висвітлила питання нормативного забезпечення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року. Олександр Бакай, провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО, докладно розповів про технологію формування комплектів реєстраційних документів. Про важливість і своєчасність проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи на місцях, зокрема, про проведення тематичних класних годин у закладах освіти розповіла Олена Загребельна, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

До кожного виступу були розроблені змістовні презентації:

Учасники семінару-наради мали змогу отримати інформацію на електронні носії. Відповідальних за пункти реєстрації забезпечили методичними посібниками, листівками, плакатами та настільними календарями.

Дивіться також:

    Не знайдено…