Інтернет-конференція «Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні»

27 лютого 2020 року за участі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти пройшла інтернет-конференція «Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні».

У ході конференції йшлося про стан реєстрації осіб для участі в ЗНО-2020 (Анатолій АНІСІМОВ, директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); обговорення нормативно-правових актів, що урегульовують питання реєстрації осіб для участі в ЗНО – 2020, які потребують роз’яснення  (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); типові помилки та недоліки, яких припускаються заклади освіти та абітурієнти під час реєстрації для участі в ЗНО – 2020, за матеріалами регламентної комісії при ОРЦОЯО (Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО); висвітлювалися проблемні питання щодо реєстрації осіб для участі в ЗНО – 2020 в Кіровоградській області (Ліна БУТЕНКО, завідувач лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»).

На всі запитання учасники конференції отримали відповіді у прямому ефірі, а незначна частина  –  в телефонному режимі особисто.

Завідувач навчально-методичного центру оцінювання якості освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Любов КОРЖ підбила підсумки заходу.

Загалом на інтернет-конференцію зареєструвалися 39 осіб. Станом на 12.00 28 лютого відео з конференції переглянули понад 150 осіб. Переглянути запис конференції можливо за посиланням:

Дивіться також: