Проведення ЗНО у 2020 році. Орієнтовні дати

Український центр оцінювання якості освіти надав деякі роз’яснення стосовно ймовірних дат проведення ЗНО-2020. Як зазначалося раніше, терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні та темпів розповсюдження пандемії короновірусу.
Наразі, станом на 23 квітня, в Україні було зафіксовано 7170 випадків COVID-19. За добу зафіксовано 578 нових випадків інфікування, що є новим антирекордом. У зв’язку з такими тенденціями на засіданні Кабміну карантин в Україні був подовжений до 11 травня.

Основна сесія

У разі якщо карантин завершиться не пізніше початку червня – основну сесію ЗНО буде проведено орієнтовно в період 25 червня – 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.

Якщо карантин триватиме до початку серпня, тоді ЗНО пройде в інтервалі 17 серпня – 4 вересня (орієнтовно). За цього сценарію результати будуть оприлюднені не пізніше 17 вересня.

Додаткова сесія

Проведення додаткової сесії ЗНО у 2020 році заплановано на 28 липня – 11 серпня, якщо карантин завершиться у червні. В іншому випадку додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня – 6 жовтня.

Пробне ЗНО

Дати пробного ЗНО також залежать від тривалості карантину. Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Наразі на розгляді варіанти проведення пробного ЗНО у червні або ж у першій половині серпня. Детальніше тут.

Варто зауважити, попри різноманітні думки та настрої в суспільстві, насамперед, серед батьків учасників зовнішнього незалежного оцінювання, ЗНО-2020 відбудеться обов’язково!

Дивіться також: