Вступ до магістратури-2020

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно. Підстава (лист МОНУ) за посиланням.

За даними УЦОЯО, для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії ряду документів (перелік тут), в темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Якщо учасника зареєстровано – він отримає скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку виявляться помилки, потрібно звернутися до приймальної комісії.

Якщо ж виявиться, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на її електронну адресу представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини.

Варто зазначити, якщо вступник не має доступу до електронних ресурсів і приймальна комісія вищого навчального закладу працює з відвідувачами, зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ можна в приймальній комісії.

Дивіться також:

    Не знайдено…