Пробне ЗНО-2020: дати та умови проведення

Стали відомі дати проведення пробного ЗНО у 2020 році. Їх визначено та затверджено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020  № 70.

Так, з української мови і літератури тестування відбудеться 15 червня 2020 року (понеділок), з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року (середа).

Пункт проведення

1 червня учасники пробного ЗНО дізнаються свої адреси пунктів пробного тестування. Для цього потрібно увійти до особистих кабінетів на сайті ОРЦОЯО за допомогою індивідуальних логіна та паролю, переглянути та роздрукувати оновлені запрошення-перепустки, скориставшись опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Нагадуємо, логін та пароль зазначені у Реєстраційній картці, яку було сформовано під час реєстрації на пробне ЗНО у січні. Якщо учасник втратив пароль та/або логін, йому необхідно зателефонувати до ОРЦОЯО за номером (048) 784-89-36.

Увага!

Окрім необхідних документів, оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО (паспорт, ID-картка) та запрошення-перепустки) учасникам при собі необхідно мати респіратор або маску (в тому числі пошиті самостійно). Без маски учасник буде не допущений до пункту!

За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, відповідна норма передбачена постановою головного санітарного лікаря України, що містить вимоги до проведення ЗНО в умовах пандемії.

Крім того, учаснику пробного ЗНО рекомендовано мати при собі антисептик для рук, дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, прозору пляшку з негазованою питною водою.

Результати

За інформацією УЦОЯО, визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 15 – 17 червня (українська мова і література);
  • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Дивіться також:

    Не знайдено…