Запрошення на пробне ЗНО вже на індивідуальних сторінках учасників

За інформацією УЦОЯО, з 01 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті ОРЦОЯО розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів проведення пробного тестування.

Логін та пароль учасника зазначено у Реєстраційній картці, яку було сформовано під час реєстрації у січні. (Якщо учасник втратив пароль та/або логін, йому необхідно зателефонувати до ОРЦОЯО за номером (048) 784-89-36.)

Після введення логіну та паролю відкриється вхід до «Особистого кабінету учасника ПЗНО». Учаснику необхідно роздрукувати запрошення-перепустку, скориставшись опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ сформується у форматі PDF та завантажиться автоматично.

Нагадуємо, пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня. Постановою Головного державного санітарного лікаря України затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, як учасники, так і залучені педагогічні працівники, повинні пройти термометрію на вході та під час процедури перебувати у масках. Як саме проходитиме пробне ЗНО в умовах епідемії коронавірусу подано у відеоінструкції: