Інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн для відповідальних за пункти проведення ЗНО

04 червня 2020 року за участі ОРЦОЯО та на платформі YouTube відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пунктів проведення ЗНО-2020».

Категорія учасників: відповідальні за організацію ЗНО органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад, відповідальні та помічники відповідальних за пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області.

Під час наради було опрацьовано ряд питань.

  • Забезпечення вимог охорони праці та техніки безпеки під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Особливості проведення ЗНО з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (Анатолій АНІСІМОВ, директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).
  • Нормативно-правове забезпечення проведення ЗНО у 2020 році. Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО).
  • Порядок підготовки працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Програма навчання відповідальної особи в окрузі (Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).
  • Технологічна картка відповідального за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Технологічна картка помічника відповідального за пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Орієнтовний перелік нестандартних ситуацій. Рекомендації щодо проведення ЗНО в об’єднаних аудиторіях. Робота з бланками документації (Микола АФАНАСЬЄВ, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).

Відповіді на запитання.

Загалом на семінар-нараду зареєструвалися 95 осіб. Переглянути відео можна за посиланням:

Дивіться також: