Інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн щодо організації проведення ЄВІ/ЄФВВ у 2020 році

23 червня за участі ОРЦОЯО та на платформі YouTube відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн для відповідальних та помічників відповідальних за пункти тестування для проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування для вступу для здобуття ступеня магістра в Кіровоградській області.

Під час семінару було опрацьовано низку актуальних питань:

  • Особливості проведення з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (Анатолій АНІСІМОВ, директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).
  • Нормативно-правове забезпечення проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування для вступу для здобуття ступеня магістра у 2020 році. Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО).
  • Технологічна картка відповідального за пункт тестування (Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).
  • Вступні випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2020 році. Нестандартні ситуації. (Микола АФАНАСЬЄВ, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).

Загалом у семінарі-нараді взяли участь близько сотні залучених педагогічних працівників з Одеської та Кіровоградської областей.

Переглянути відео:

Нагадуємо, 01.07.2020 (ЄВІ) в області будуть працювати три пункти тестування, 03.07. (ЄФВВ) – один.

Вхід до пункту без захисної маски заборонено.

Дивіться також: