Початок ЗНО-2020: не всі учасники роздрукували запрошення-перепустки!

25 червня, тестуванням з математики, розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. На цей предмет в Україні зареєстровано 186 072 особи, з них 4594 – з Кіровоградської області.

Проте, станом на 23.06. понад 20% учасників, зареєстрованих для участі в ЗНО з математики, досі не роздрукували свої запрошення-перепустки!

УЦОЯО переконливо рекомендує усім учасникам ЗНО, терміново роздрукувати цей документ! Адже цього року, у зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, у запрошенні-перепустці зазначено не лише адреси пунктів проведення, але й зазначено проміжок часу, протягом якого рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Підготуйте та перевірте усі документи завчасно!

Крім того, УЦОЯО спростовує чутки про те, що випускник має на вході до пункту надавати додатковий документ із закладу освіти, у якому завершує здобуття повної загальної середньої освіти. Для входу в пункт тестування учасник повинен обов’язково подати ЛИШЕ три документи:

  1. оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  2. документ за яким учасник реєструвався на ЗНО та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  3. запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Для участі в ЗНО учасник/учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.

Учасника ЗНО не допустять до пункту проведення ЗНО у разі:

  • відсутності оригіналу Сертифіката та документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред’являють документ, оформлений іноземною мовою);
  • запізнення;
  • відмови вдягнути захисну маску;
  • в разі підвищеної температури тіла понад 37,3 С та наявності ознак респіраторного захворювання.

Бажаємо успіхів!

Дивіться також: