ЄВІ-2020 в Кіровоградській області

01 липня 2020 року в Кіровоградській області у дві зміни (10.00 та 14.00) проведено основну сесію єдиного вступного іспиту до магістратури з іноземної мови (ЄВІ).

Загалом іспит склали 882 учасника (явка – 76, 4%). Детальнішу інформацію про явку вступників за змінами дивіться у таблиці 1 (І зміна) та таблиці 2 (ІІ зміна).

Учасників приймали три пункти проведення ЄВІ:

  1. Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті (задіяний вперше);
  2. Центральноукраїнський національний технічний університет;
  3. Центральноукраїнський інститут Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад» «Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Роботу вказаних пунктів забезпечували:

І зміна (38 аудиторій) – 91 залучений педагогічний працівник; ІІ зміна (41 аудиторія) – 102 залучених педагогічний працівника, а також 3 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти та 6 медичних працівників.

Відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря України, допуск до пункту проведення тестування відбувався з обов’язковою термометрією, соціальним дистанціюванням та масочним режимом.

Події на одному з пунктів висвітлювали 2 представника ЗМІ.

Для здійснення контролю за дотриманням процедури в пунктах проведення ЄВІ працівниками поліції охорони використовувалися металодетектори. В результаті перевірки у одного з учасників було виявлено мобільний телефон. Порушення зафіксоване. Учасника позбавлено права продовжувати роботу над тестами.

Дивіться також: