ЗНО-2020: фізика

02 липня 2020 року в Україні пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Тестування тривало 180 хвилин. Всіх учасників з області, які хотіли скласти ЗНО з цього предмету, довозили з районів шкільними автобусами.

На Кіровоградщині було створено 3 пункти проведення ЗНО, усі в обласному центрі:

  • Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей №19 — позашкільний центр” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”;
  • Центральноукраїнський національний технічний університет;
  • Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

За даними оперативної інформації, на тестування з фізики  з’явилися 398 абітурієнтів із 727 зареєстрованих. Явка склала 54,7% (минулого року — 91,4%). Детальніше про явку учасників дивіться в таблиці.

Роботу в 49 аудиторіях тестування забезпечували 120 залучених педагогічних працівників, а також 3 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, медичних працівників. Робота проходила в межах усіх прописаних  санітарних норм.

Під час технологічної перерви відбувався загальний контроль з використанням металодетектора. За результатами огляду зафіксовано 2 порушення: 1 мобільний телефон та 1 заборонений друкований засіб (шпаргалка). Порушники достроково припинили роботу в аудиторії. Результат їхньої роботи буде анульовано.

Дивіться також:

    Не знайдено…