Інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн щодо спеціально організованої сесії ЄВІ

15 вересня 2020 року за участі ОРЦОЯО на платформі YouTube відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн для відповідальних та помічників відповідальних за пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу для здобуття ступеня магістра.

Було розглянуто особливості проведення з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні спеціально організованої сесії ЄВІ в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19); нормативно-правове забезпечення; Регламент роботи пункту; типові нестандартні ситуації тощо.

Загалом у семінарі-нараді взяли участь понад 50 залучених педагогічних працівників з Одеської та Кіровоградської областей.

Нагадуємо, особи, які хотіли вступити до магістратури у 2020 році, але з об’єктивних причин не змогли скласти відповідні іспити, отримали таку можливість на платній основі. Вартість процедури становить 510 грн. До пункту проведення будуть допущені учасники, які пройшли температурний скринінг та матимуть при собі квитанцію про сплату коштів, документ, за яким проходила реєстрація, запрошення, а також Екзаменаційний листок.

Запрошення можна роздрукувати за посиланням: https://test-center.od.ua/evi/spetsialno-organizovana-sesiya-yevi-adresy-punktiv-testuvannya/

У Кіровоградській області створено 1 пункт проведення спеціально організованої сесії ЄВІ на базі Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті.

ЄВІ відбудеться 19 вересня, у суботу, в першу зміну.