Повернення коштів за пробне ЗНО-2020

Як відомо, пробне ЗНО у 2020 році було скасовано в очному форматі через епідемічну небезпеку. Проте, зареєстровані учасники отримали змогу повернути сплачені за нього кошти. Цей процес триває вже 4 місяці, з 1 липня 2020 року. Про те, як це відбувається в Кіровоградській області тут: http://monitoring.koippo.kr.ua/2020/07/21/probne-zno-2020-povernennya-koshtiv/.

Наразі можливістю вже скористалися 3384 учасника (76,2% від зареєстрованих).

За інформацією УЦОЯО, процес повернення коштів завершується й триватиме лише до 1 грудня 2020 року! https://testportal.gov.ua/probne-zno-2020-splyvaye-chas-dlya-otrymannya-koshtiv/

Для успішного отримання коштів за пробне ЗНО учасникам потрібно:

  • отримати/мати картку ПриватБанку;
  • перевірити актуальність заповненої інформації, зазначеної під час реєстрації, увійшовши на сервіс визначення результатів (обов’язково перевірте правильність зазначення прізвища, імені, по батькові, а також номер мобільного телефону, який прив’язаний до картки ПриватБанку, — він має бути тільки один).

Якщо на сервісі визначення результатів показано, що учасник вже отримав кошти, але він не знає про грошові надходження, варто звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку: найімовірніше, учасник надто довго  не користувався карткою.

Наголошуємо, що зазначені вище дії потрібно виконати не пізніше 30 листопада 2020 року.

За даними АТ КБ «ПриватБанк», у період з 1 липня до 1 листопада в Україні кошти вже отримали 155 492 особи (71,1 %).