Вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2021»

12 січня 2021 року відбувся вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2021» для здобувачів повної загальної середньої освіти, їхніх батьків та педагогічних працівників.

Відкрив захід директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій АНІСІМОВ. Він висвітлив актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року та умови реєстрації для участі у пробному ЗНО-2021.

Микола АФАНАСЬЄВ, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО, розповів про характеристики сертифікаційної роботи ЗНО з історії України.

Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО, розкрила питання характеристики сертифікаційних робіт ЗНО з української мови та ЗНО з української мови і літератури.

Сергій ОРЛОВ, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО, розповів про характеристику сертифікаційних робіт ЗНО з математики (завдання рівня стандарту).

Наприкінці вебінару Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук, відповіла на запитання учасників.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:

За першу добу запис переглянули 775 осіб.