Інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн «Особливості реєстрації для участі в ЗНО – 2021»

26 січня 2021 року за участі ОРЦОЯО на платформі youtube відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада в режимі онлайн «Особливості реєстрації для участі в ЗНО – 2021» для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, загальної середньої освіти обласного підпорядкування, інших відомств та осіб, відповідальних за організацію ЗНО у місцевих органах управління освітою Кіровоградської області, КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Робота проходила відповідно до плану:
  • Підключення та реєстрація учасників інструктивно-методичного семінару (заповнення Google — анкети).
  • Відкриття інструктивно-методичного семінару-наради в режимі онлайн (Анатолій АНІСІМОВ, директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук, доцент).
  • Порядок проведення реєстрації для участі у ЗНО 2021 року (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).
  • Технологія формування комплектів реєстраційних документів для участі в ЗНО – 2021 (Світлана ТКАЧЕНКО, начальник відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО).
  • Форми і методи проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо реєстрації для участі в ЗНО – 2021 у закладах освіти (Олена ЗАГРЕБЕЛЬНА, начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).
  • Підбиття підсумків семінару. Надання відповідей на запитання (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).

Загалом інструктивно-методичний семінар переглянули 245 осіб.

Переглянути запис семінару можливо за посиланням: