До уваги осіб, відповідальних за реєстрацію на ЗНО-2021 в закладах освіти області!

Відповідно до листа МОНУ від 25.01.2021 № 6/71/21З, здобувачі повної загальної середньої освіти, які використовують в навчанні шрифт Брайля, можуть бути звільнені від ДПА у формі ЗНО та не реєструватися для проходження ЗНО з певних предметів.

Особи з порушеннями зору, які використовували в навчанні шрифт Брайля та потребують створення особливої (спеціальної) умови, зазначеної у Переліку особливих умов за кодом 0205, можуть бути зареєстровані на ЗНО з таких предметів:

  • українська мова і література;
  • математика;
  • історія України;
  • біологія.

Такій особі за підсумками реєстрації надається витяг із засідання регламентної комісії при РЦОЯО, на якому ухвалено рішення щодо створення особливої (спеціальної) умови за кодом 0205.

Звертаємо увагу, що такі здобувачі можуть бути зареєстровані для проходження ЗНО з української мови та української мови та літератури.

Враховуючи особливості стандартизованої програми реєстрації УЦОЯО, закладам освіти рекомендовано перед початком реєстрації осіб з порушеннями зору звертатися до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти у будь-який зручний спосіб для узгодження організаційних та технологічних аспектів реєстрації таких осіб.

Довідково:

Наказ МОНУ від 29.08.2016 року «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність»

Перелік захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання