Інтернет-конференція «Актуальні питання щодо перебігу реєстрації для участі в ЗНО-2021 на регіональному рівні (Одеська та Кіровоградська області)»

23 лютого 2021 року на платформі youtube Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти пройшла інтернет-конференція «Актуальні питання щодо перебігу реєстрації для участі в ЗНО-2021 на регіональному рівні (Одеська та Кіровоградська області)».

У ході роботи обговорено такі теми:

  • Вступне слово. Загальна інформація про хід реєстрації (Анатолій АНІСІМОВ, директор ОРЦОЯО).
  • Обговорення питань реєстрації осіб для участі в ЗНО 2021 року, які потребують роз’яснення (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО).
  • Типові помилки, яких припускаються особи під час реєстрації для участі в ЗНО-2021 (Світлана ТКАЧЕНКО, начальник відділу ІТ ОРЦОЯО).
  • Основні причини прийняття рішення РК при ОРЦОЯО про відмову в реєстрації (перереєстрації) особі для участі в ЗНО-2021 (Катерина БІЛИК, заступник начальника організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).
  • Підбиття підсумків інтернет-конференції. Надання відповідей на запитання (Наталія РЕМЕЗ, заступник директора ОРЦОЯО).

Нагадуємо, реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року триватиме до 01 березня, внесення правок – до 05 березня. Радимо не зволікати з формуванням та відправленням до Одеського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів!

Переглянути запис інтернет-конференції можна за посиланням: