Сертифікація вчителів-2021

27 лютого 2021 року в Україні відбулося незалежне тестування професійних компетентностей педагогічних працівників за технологією зовнішнього незалежного оцінювання. В ньому взяли участь 1622 особи, з них з Кіровоградської області – 54.

Сертифікацією передбачено три види оцінювання: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду. До кожного наступного етапу допускатимуть тих учасників, які успішно пройшли попередній.

Учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також на визначення їх обізнаності в сучасних і традиційних методах та прийомах навчання, організації безпечного й комфортного середовища, плануванні освітнього процесу.

В області тестування пройшло у м. Кропивницькому на базі КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (відповідальна за пункт проведення – Надія КРАВЧЕНКО).

У пункті проведення підготовлено 4 аудиторії. Для роботи було задіяно 11 залучених педагогічних працівників (відповідальний за пункт – 1, старші інструктори – 4, інструктори – 4, чергові – 2).

Порушень процедури не зафіксовано.

Нагадуємо, результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника/учасниці до наступного етапу буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 17 березня. Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, протягом трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу. Успішне проходження сертифікації буде зараховано як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником із присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.