Увага! 22 травня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Материалы

Увага! Контрафактні збірники завдань ДПА

Шановні колеги!

   З 10 лютого 2014 року почалося активне розповсюдження збірників завдань ДПА, які лише в «Центрі навчальної та методичної літератури» мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» для проведення ДПА учнів 4-х, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Зверніть увагу, що на книжковому ринку України вже з'явилася контрафактна, тобто «піратська» продукція збірників завдань ДПА для учнів 4-х класів.

   Основною ознакою «піратської» продукції цього року є наявність неправильно наклеєної голограми, яка має фальшиву серію ЕТ і відповідно фальшиві номери, що починаються з №8.

   Справжні голографічні захисні елементи мають наступні серії та номери: серія ЄА №0000…, 47000…, серія ЕТ №726…

   Усі збірники ДПА, видані ТОВ «ЦНМЛ» захищені голограмою, що має неповторний вигляд, містить зображення логотипу та назву видавництва, яка повторюється декілька разів.

   Нагадуємо, що використання контрафактної літератури дійсно шкодить здоров'ю дітей. За висновками експертів, у більшості випадків друк підробок відбувається з порушенням санітарно-гігєнічних вимог, визначених державою. Якість паперу не відповідає гігієнічним нормам, використовуються дешеві фарби з високим вмістом свинцю, олова та цинку, що становить загрозу для здоров'я учнів, адже після роботи з таким виданням друкарська фарба залишається на руках і може потрапити до організму дітей.

   Будьте уважні, остерігайтеся підробок!

   За продаж контрафактної літератури передбачається кримінальна відповідальність.

   З метою консолідації зусиль по боротьбі із засиллям неякісної літератури та забезпечення оперативного реагування на звернення громадян стосовно контрафактної навчально-методичної літератури ТОВ «ЦНМЛ» відкриває гарячу телефонну лінію.

   Якщо ви стали свідком розповсюдження контрафактної літератури, телефонуйте за номером: (050) 381-80-01, (044) 497-95-62.