Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Материалы

Виїзне засідання обласного постійно діючого семінару для відповідальних за проведення моніторингових досліджень

   На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.02.2012 р. № 36 «Про проведення обласних науково-методичних заходів, конференцій, семінарів, засідань творчих груп, занять шкіл творчого вчителя, педагогічної майстерності, майстер-класів тощо у 2012 році» 3 квітня 2012 року на базі методичного кабінету відділу освіти Долинської райдержадміністрації та спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 3 м. Долинської відбулося виїзне засідання обласного постійно діючого семінару для відповідальних за проведення моніторингових досліджень з проблеми «Моніторинг як чинник підвищення якості освіти». Мета семінару: Формування професійних компетенцій педагогів щодо ефективного застосування технологій вимірювання та управління якістю освіти.

   У роботі семінару взяли участь Бондаренко І.П., заступник голови Долинської райдержадміністрації, Гадірова О.В., начальник відділу освіти Долинської райдержадміністрації, відповідальні за проведення моніторингових досліджень у районах та містах області.

   У ході роботи учасникам семінару були представлені система роботи районного методичного кабінету з питань моніторингу якості освіти та досвід роботи спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 3 м. Долинської. У виступах були висвітлені такі питання:

  • Інноваційний розвиток методичної служби Долинського району.
  • Створення оптимальної моделі методичної роботи з питань моніторингу.
  • Моніторинг як засіб педагогічного вдосконалення.
  • Удосконалення навчально-виховного процесу шляхом проведення моніторингових досліджень.
  • Моніторингові дослідження в організації роботи з обдарованими дітьми.

   Від імені учасників та організаторів семінару висловлюємо щиру подяку завідувачу районним методичним кабінетом відділу освіти Долинської райдержадміністрації Данилюк В.І., методисту районного методичного кабінету Григораш Н.В., директору спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 3 м. Долинської Свічкарьовій І.Б., заступникам директора з навчально-виховної роботи Тарасовій І.А. та з науково-методичної роботи Олійник Т.М., усім працівникам районного методичного кабінету і СЗНЗ № 3 м. Долинської.