Увага! На сайті розміщено статистичні матеріали ЗНО-2017 (результати) в Кіровоградській області

Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Проведений І етап моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах області

experty mini На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.12.2016 р. № 892 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах області», з метою вивчення стану впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах області протягом лютого – березня 2017 року був проведений І етап моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах області

Детальніше...Усе про моніторинг знань учнів початкової школи - 2017

pochatkova shkola miniУ травні 2017 року відбудеться апробація завдань для моніторингу початкової освіти. Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитись з найбільш актуальними питаннями щодо проведення моніторингу знань учнів початкової школи.

 

Детальніше...Відбувся обласний семінар «Якість освіти як об’єкт вимірювання та управління»

seminar mini20 березня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний семінар «Якість освіти як об’єкт вимірювання та управління» для методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за проведення моніторингових досліджень.

 

Детальніше...МОН проведе моніторинг якості початкової освіти

початкова освіта в Україні У Міністерстві освіти підписаний наказ про проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Зокрема, документ передбачає проведення у 2017 році загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи. Проведення оцінювання дітей та анкетування учасників дослідження покладено на Український центр оцінювання якості освіти.

 

Детальніше...IV етап моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи

monitoring imageУ жовтні-грудні 2016 року на виконання наказу директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 16.08.2013 р. № 449 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області» відбувся IV етап моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та  позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області

 

 

Детальніше...