Увага! Реєстрація на ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 р.

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Моніторинг початкової освіти: запитання і відповіді

pochatkova shkola Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09 лютого 2018 р. № 118  у квітні 2018 року відбудеться перший цикл моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи.

Детальніше...Вебінар «Науково-методичне забезпечення організації та проведення моніторингових досліджень»

 vebinar 16 листопада 2017 року відбувся вебінар для відповідальних за моніторингові дослідження органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з проблеми: «Науково-методичне забезпечення організації та проведення моніторингових досліджень»

Детальніше...Проведений І етап моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах області

experty mini На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 20.12.2016 р. № 892 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах області», з метою вивчення стану впровадження інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах області протягом лютого – березня 2017 року був проведений І етап моніторингового дослідження стану впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах області

Детальніше...Усе про моніторинг знань учнів початкової школи - 2017

pochatkova shkola miniУ травні 2017 року відбудеться апробація завдань для моніторингу початкової освіти. Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитись з найбільш актуальними питаннями щодо проведення моніторингу знань учнів початкової школи.

 

Детальніше...Відбувся обласний семінар «Якість освіти як об’єкт вимірювання та управління»

seminar mini20 березня 2017 року на базі КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся обласний семінар «Якість освіти як об’єкт вимірювання та управління» для методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за проведення моніторингових досліджень.

 

Детальніше...МОН проведе моніторинг якості початкової освіти

початкова освіта в Україні У Міністерстві освіти підписаний наказ про проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Зокрема, документ передбачає проведення у 2017 році загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи. Проведення оцінювання дітей та анкетування учасників дослідження покладено на Український центр оцінювання якості освіти.

 

Детальніше...IV етап моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи

monitoring imageУ жовтні-грудні 2016 року на виконання наказу директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 16.08.2013 р. № 449 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області» відбувся IV етап моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та  позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області

 

 

Детальніше...Вебінар «Науково-методичне забезпечення організації та проведення моніторингових досліджень якості освіти»

вебінар зображення16 листопада 2016 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського  відбувся вебінар для спеціалістів відділів, управлінь освіти; методистів методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, які відповідають за проведення моніторингових досліджень.

 

Детальніше...Проведено три етапи моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області

На виконання наказу директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 20.03.2015 р. № 124 «Про проведення моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області» та з метою поліпшення якості загальної середньої освіти відділом моніторингових досліджень обласного навчально-методичного центу сучасних технологій оцінювання якості освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» було проведено три етапи моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області.

Детальніше...ІІІ етап моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області

На виконання наказу директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 20.03.2015 р. № 124 «Про проведення моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області» та з метою поліпшення якості загальної середньої освіти відділом моніторингових досліджень обласного навчально-методичного центу сучасних технологій оцінювання якості освіти КЗ «Кіровоградського ОІППО імені Василя Сухомлинського» був проведений ІІІ етап моніторингового дослідження рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності учнів у навчальних закладах області.

Детальніше...