Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Моніторингове дослідження регіонального ринку освітніх послуг

  На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 19.01.2016 р. №18 «Про проведення моніторингового дослідження регіонального ринку освітніх послуг (дистанційна форма підвищення кваліфікації в курсовий та міжкурсовий період)» та з метою отримання об’єктивної інформації, визначення рівня готовності педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області до дистанційної форми підвищення кваліфікації в курсовий та міжкурсовий період відділом моніторингових досліджень Обласного навчально-методичного центу сучасних технологій оцінювання якості освіти КЗ «Кіровоградського ОІППО імені Василя Сухомлинського» було проведено моніторингове дослідження регіонального ринку освітніх послуг (наказ КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» від 19.01.2016 р. №4).

   Моніторингове дослідження проходило на базі загальноосвітніх навчальних закладів всіх районів (Бобринецький, Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кіровоградський, Компаніївський, Маловиськівський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Олександрійський, Онуфріївський, Петрівський, Світловодський, Ульяновський, Устинівський) та міст області (Знам’янка, Кіровоград, Олександрія, Світловодськ).

   Загальна кількість респондентів, які брали участь в дослідженні, складає 1156 осіб. Вибірку було сформовано таким чином, що до моніторингу залучалися вчителі різних дисциплін, що проживають у містах і сільській місцевості.
Результати дослідження узагальнено, інформаційний лист надіслано управлінню освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації в електронному та друкованому варіантах.

   Узагальнена довідка за результатами проведення моніторингового дослідження (завантажити)