Увага! Календар ЗНО-2019: 21.05 - математика, 23.05 - українська мова і література, 27.05 - іспанська, німецька, французька мови, 28.05 - англійська мова, 30.05 - фізика, 04.06 - історія України, 06.06 - біологія, 11.06 - географія, 13.06 - хімія

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Суб’єкт громадського спостереження

   Громадське спостереження за проведенням ЗНО здійснюється суб’єктами громадського спостереження (громадськими організаціями, батьківськими комітетами, піклувальними радами навчальних закладів, засобами масової інформації) та безпосередньо забезпечується через діяльність громадських спостерігачів, делегованих ним.

   Засоби масової інформації та їхні представники, здійснюючи спостереження за перебігом ЗНО з метою висвітлення його перед громадськістю, керуються Положенням.

   Громадськими спостерігачами можуть бути особи, які досягли 18-річного віку й делеговані суб’єктами громадського спостереження, зазначеними у пункті 3.1 розділу ІІІ Положення, для здійснення громадського спостереження за проведенням ЗНО.

   Статус громадського спостерігача надається особам після їх реєстрації в Українському або регіональних центрах оцінювання якості освіти.

   Громадські спостерігачі здійснюють свою діяльність на громадських засадах.

   У своїй діяльності громадські спостерігачі керуються законодавством України, у тому числі Положенням.

   Повноваження у суб’єктів громадського спостереження та громадських спостерігачів виникають з дня реєстрації громадських спостерігачів Українським або регіональним центром оцінювання якості освіти і припиняються з моменту завершення розгляду апеляційних заяв абітурієнтів.

   Суб’єкт громадського спостереження:

  • отримує інформацію від посадових осіб Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти про стан проведення ЗНО, за винятком тієї, що передбачена у пункті 2.3 розділу ІІ Положення; зможе звертатися до Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти з проханням організувати наради чи семінари з навчальною або роз’яснювальною метою та брати у них участь;
  • звертається до українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти у разі виявлення порушень порядку проведення ЗНО з проханням вжити додаткових заходів щодо їх припинення під час проведення ЗНО.