Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Відбувся єдиний вступний іспит з іноземних мов у магістратуру за технологією ЗНО

magistratura 11 липня 2018 року було проведено єдиний фаховий вступний іспит з іноземних мов. Його складали вступники до магістратури за спеціальностями «Право», «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини». 

Детальніше...Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії (додаткова сесія)

chem

11 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії (додаткова сесія).
Явка склала 100%.
Порушень з боку персоналу та учасників ЗНО не виявлено.Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії (додаткова сесія)

zno geography

09 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 - центр дитячої та юнацької творчості "Оберіг" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" та державної установи "Кропивницька виправна колонія №6" відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії (додаткова сесія).
Явка склала 100 % (1 абітурієнт і 5 осіб виправної колонії).
Порушень з боку персоналу та учасників ЗНО не виявлено.Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України (додаткова сесія)

istoriya ukr

06 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" та державної установи "Кропивницька виправна колонія №6" відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України (додаткова сесія). Явка склала 100 % (4 абітурієнти та 5 осіб виправної колонії). Порушень з боку персоналу та учасників ЗНО не виявлено.

 


Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології (додаткова сесія)

biology 5 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 - центр дитячої та юнацької творчості "Оберіг" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області  в межах додаткової сесії відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

Детальніше...Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (додаткова сесія)

zno inozemni movy

4 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 - центр дитячої та юнацької творчості "Оберіг" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області пройшло зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов. В ньому взяли участь 100% зареєстрованих учасників.
Роботу пункту проведення ЗНО забезпечували 7 залучених педагогічних працівників, 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти та 1 медичний працівник.Відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада

seminar 03.07 photo2 mini

3 липня 2018 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада “Інструктивно-методичне забезпечення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський рівень) вищої освіти в 2018 році”.

Детальніше...Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики (додаткова сесія)

zno2018 matematika 3 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" в межах додаткової сесії відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з математики. В ньому взяли участь 50% учасників від кількості зареєстрованих.

Детальніше...Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури (додаткова сесія)

ukrainska mova ta lit 2 липня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" в межах додаткової сесії відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. В ньому взяли участь 13 з 15 абітурієнтів. Явка склала 87,6%. 

Детальніше...Встановлено порогові бали "склав/не склав" з усіх предметів ЗНО-2018

porogovy bal zno mini В ході другого засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти щодо визначення порога «склав/не склав» встановлено порогові бали з 4-х предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року: з історії України, географії, фізики та хімії.

Детальніше...