Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

  Додаткова сесія

02 липня

 

Українська мова і література

 

 

03 липня

 

 

Математика

 

04 липня

 

Англійська мова

 

 

04 липня

 

 

Іспанська мова

 

 

05 липня

 

 

Біологія

 

 

05 липня

 

 

 Німецька мова

 

 

06 липня

 

 

Історія України

 

 

09 липня

 

 

Географія

 

 

09 липня

 

 

Французька мова

 

 

10 липня

 

 

Фізика

 

 

11 липня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Семінар-нарада «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. Проведення ДПА в формі ЗНО у ВНЗ І-ІІ р. а. та професійно-технічних навчальних закладах»

   01 листопада 2017 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбулася семінар-нарада для керівників (заступників керівників) професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за участю працівників Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти та КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

 

foto1


   В ході семінару-наради директор ОРЦОЯО Анісімов А.Ю. окреслив особливості проведення ЗНО-2018.

 

foto2


   Заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. у своєму виступі звернула увагу на нормативно-правове забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та ДПА у формі ЗНО у професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ р.а.

 

foto3


   Особливості роботи з сайтами Українського центру оцінювання якості освіти, Одеського регіонального центру якості освіти, зокрема, роботу сервісу «Заклади освіти» висвітила начальник інформаційно-технічного відділу ОРЦОЯО Ткаченко Світлана Володимирівна.

 

foto4


   Підсумки наради-семінару підвели Голодюк Лариса Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та Корж Любов Федорівна, завідувач обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти.

 

foto5

   

   Матеріали семінару (презентація) можливо завантажити за цим посиланням