Увага! 22 травня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Семінар-нарада «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році. Проведення ДПА в формі ЗНО у ВНЗ І-ІІ р. а. та професійно-технічних навчальних закладах»

   01 листопада 2017 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбулася семінар-нарада для керівників (заступників керівників) професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за участю працівників Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти та КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

 

foto1


   В ході семінару-наради директор ОРЦОЯО Анісімов А.Ю. окреслив особливості проведення ЗНО-2018.

 

foto2


   Заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. у своєму виступі звернула увагу на нормативно-правове забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році та ДПА у формі ЗНО у професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ р.а.

 

foto3


   Особливості роботи з сайтами Українського центру оцінювання якості освіти, Одеського регіонального центру якості освіти, зокрема, роботу сервісу «Заклади освіти» висвітила начальник інформаційно-технічного відділу ОРЦОЯО Ткаченко Світлана Володимирівна.

 

foto4


   Підсумки наради-семінару підвели Голодюк Лариса Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та Корж Любов Федорівна, завідувач обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти.

 

foto5

   

   Матеріали семінару (презентація) можливо завантажити за цим посиланням