Увага! 25 березня завершилася реєстрація на ЗНО-2019. До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Бажаємо успіхів майбутнім абітурієнтам!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості організації роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов в 2018 році»

   16 травня 2018 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості організації роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов в 2018 році» за участю працівників ОРЦОЯО, відповідальних за організацію ЗНО в округах, де буде проводитися ЗНО з іноземних мов, відповідальних та помічників відповідальних за пункти проведення ЗНО з іноземних мов.

   В ході семінару-наради розглянуті питання:

  1. Додаткові заходи, які необхідно вжити для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах проведення ЗНО з іноземних мов - Ремез Наталія Дмитрівна, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук.

  2. Технологічні карти відповідального та помічника відповідального за пункт проведення зовнішнього оцінювання з іноземних мов. Робота з документами та матеріалами пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов - Ланецька Олена Миколаївна, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

  3. Обговорення нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, та способів їх вирішення під час проведення ЗНО з іноземних мов - Ремез Наталія Дмитрівна, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук.

 

 seminar zno 16.05