Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Зовнішнє незалежне оцінювання-2019 (математика)

matem zno 21 травня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. У Кіровоградській області працювали 16 пунктів ЗНО. Загалом у Кіровоградській області ЗНО з математики склали 3750 абітурієнтів із 3862, явка склала 97,1%.

Детальніше...Інструктажі для залученого персоналу пунктів проведення ЗНО-2019 (травень)

zno 2019 На запити закладів загальної середньої освіти працівниками лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання у травні поточного року проведено ряд навчальних заходів та інструктажів для педагогічних працівників міста Кропивницького.

Детальніше...Увага!

zno 2019 У зв’язку із виявленням помилки в адресі пункту проведення ЗНО комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області» необхідно забезпечити передрук запрошень-перепусток усіх учасників ЗНО-2019!


Графік проведення у 2019 році додаткової сесії ЗНО

zno 2019

У 2019 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 26 червня до 12 липня. Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії буде розміщено у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Детальніше...Навчально-методичний семінар для екзаменаторів (математика)

zno 2019 06 та 07 травня 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся дводенний навчально-методичний семінар для педагогічних та науково-педагогічних працівників, залучених в якості екзаменаторів для перевірки відкритої частини тестових завдань з математики

Детальніше...Навчання залучених працівників

navch На запити закладів загальної середньої, професійної  (професійно-технічної) та вищої освіти І-ІV рівнів акредитації працівниками лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання систематично проводяться заходи з навчання та консультування персоналу.

Детальніше...Мережа пунктів проведення ЗНО-2019 у Кіровоградській області

zno 2019

Мережа пунктів проведення ЗНО-2019 у Кіровоградській області

 

ЗавантажитиІнструктивно-методичні семінари для старших екзаменаторів з української мови і літератури, англійської мови та математики

ekzam1 mini 10 квітня 2019 року спільно з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти відбувся інструктивно-методичний семінар для старших екзаменаторів з перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт з трьох предметів ЗНО: української мови і літератури, англійської мови та математики.

Детальніше...Інструктивно-методичний семінар-нарада для уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти

upovnovaz1 mini 10 квітня 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» пройшов інструктивно-методичний семінар-нарада «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» (категорія: уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти).

Детальніше...Інструктивно-методичний семінар-нарада для відповідальних та помічників відповідальних за пункти проведення ЗНО в області

vidpov1 mini 10 квітня 2019 року відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» (категорія: відповідальні та помічники відповідальних за пункти проведення ЗНО в області, відповідальні за ЗНО в освітніх округах).

Детальніше...