Увага! Реєстрація на ЗНО-2019 триває до 25 березня!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Увага! Завершується реєстрація на основну сесію ЗНО-2019

zno 2019

До завершення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року залишається всього два тижні.
Станом на 11.03.2019 р. успішно зареєстровано близько половини (52%) від загальної кількості учнів (слухачів, студентів), які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту

Детальніше...Апробація тестових завдань

zno 2019 З 11 лютого по 07 березня 2019 року в Кіровоградській області пройшов третій етап апробації тестових завдань з предметів ЗНО 

Детальніше...Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні

vebinar logo

28 лютого 2019 року за участі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти пройшла інтернет-конференція «Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні».
У ході конференції йшлося про стан реєстрації осіб для участі в ЗНО-2019, типові помилки та недоліки, яких припускаються заклади освіти та абітурієнти під час реєстрації для участі в ЗНО-2019

Детальніше...Інструктивно-методичний семінар-нарада “Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту пробного ЗНО-2019”

foto1 mini 26 лютого 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада “Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту пробного ЗНО-2019” для відповідальних за організацію ЗНО спеціалістів органів управління освітою, методистів методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, відповідальних та помічників відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО в Кіровоградській області.

Детальніше...Тематичні класні години з питань підготовки до ЗНО-2019

zno 2019 З метою якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує закладам загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти протягом лютого-травня 2019 року провести  тематичні класні години щодо особливостей реєстрації, підготовки та проведення ЗНО у 2019 році.

Детальніше...Вступ до магістратури

magistratura Для вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право» у 2019 році передбачено складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей та єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Детальніше...Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

reestraciya zno

5 лютого розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 25 березня.
В області очікують близько 7486 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники минулих років.

Детальніше...Інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» (ПТО + ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)

zno 2019 24 січня 2019 року на базі вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» (м. Кропивницький, пл. Дружби Народів, 2) відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» для категорії відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Кіровоградської області, учні (слухачі, студенти) яких у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Детальніше...Інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» (ЗЗСО)

zno 2019 23 січня 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» для відповідальних за організацію ЗНО спеціалістів органів управління освітою, методисти методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад, об’єднаних територіальних громад, відповідальні за пункти реєстрації в Кіровоградській області. 

Детальніше...Громадське спостереження за проведенням ЗНО у 2019 році

zno 2019 З 23 січня 2019 року розпочинається реєстрація громадських спостерігачів. З метою забезпечення відкритості та прозорості, інформування громадськості про перебіг зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області у 2019 році, звертаємося до представників громадських та суспільно-політичних організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації зареєструватися на спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...