Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Про ЗНО-2019

Стало відомо на яких засадах пройде зовнішнє незалежне оцінювання наступного року. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році врегульовано наказом МОНУ від 22 серпня № 931.

  1. Абітурієнт може обирати не більше 4-х предметів.

  2. До вибору пропонуються 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

  3. Тестування з трьох навчальних предметів випускникам ЗЗСО буде зараховано як результати ДПА. Обов’язкові до складання: українська мова і література, математика або історія України (на вибір учасника) та ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

  4. У 2019 році випускники ЗЗСО, які хочуть, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за ДПА, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Щодо учнів (слухачів, студентів) ПТНЗ, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. У 2019 році вони також складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір). Результати ЗНО зарахують їм як оцінки за ДПА.