Увага! 25 березня завершилася реєстрація на ЗНО-2019. До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Бажаємо успіхів майбутнім абітурієнтам!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Семінар з питань ЗНО-2019 в режимі он-лайн

27 листопада 2018 року відбудеться навчально-методичний семінар в режимі он-лайн за участю працівників Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Проблема семінару «Організаційно-методичне забезпечення ЗНО-2019 на регіональному рівні».

Розглядатимуться питання стратегічних напрямів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, організації інформаційно-роз’яснювальної роботи на різних етапах підготовки до проведення ЗНО-2019; аналітична характеристика сертифікаційних робіт та методичні рекомендації щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у розрізі предметів ЗНО-2019 (українська мова і література, математика, історія України, біологія, англійська мова).

Категорії учасників семінару: відповідальні за організацію зовнішнього незалежного оцінювання в місцевих органах управління освітою, керівники методичних служб, голови методичних об’єднань з української мови і літератури, математики, історії України, біології та англійської мови.