Увага! 25 березня завершилася реєстрація на ЗНО-2019. До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Бажаємо успіхів майбутнім абітурієнтам!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Про оновлення інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі Українського центру оцінювання якості освіти

Доводимо до Вашого відома, що з 1 грудня 2018 року буде відкрито доступ до сторінок органів управління освітою, закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів вищої освіти, учні (слухачі, студенти) яких у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту (лист КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» від 21.11.2018 № 869/08-07 «Про надання інформації»).

Просимо сприяти оновленню закладами освіти відомостей на своїх сторінках і наданню до ОРЦОЯО до 10 грудня 2018 року оновленої інформації в електронному вигляді (відсканованої та відповідно завіреної органами управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад та закладами вищої, професійно-технічної освіти).