Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» (ПТО + ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації)

24 січня 2019 року на базі вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» (м. Кропивницький, пл. Дружби Народів, 2) відбувся інструктивно-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2019» для категорії відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Кіровоградської області, учні (слухачі, студенти) яких у 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту.

 

В ході семінару розглянуті такі питання:

  1. Нормативно-правове забезпечення організації реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року (Ремез Н.Д., заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).

  2. Технологія формування комплектів реєстраційних документів у закладах освіти (Бакай О.В., провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО).

  3. Інформаційно-роз’яснювальна робота як фактор підвищення ефективності реєстрації для участі в ЗНО. Проведення тематичних класних годин в закладах освіти (Афанасьєв М.М., методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).

  4. Підбиття підсумків семінару (Корж Л.Ф., завідувач навчально-методичного центру оцінювання якості освіти, Бутенко Л.М., завідувач лабораторії ЗНО).

 

Присутні отримали інформаційні листівки з питань ЗНО.

 

Фотозвіт семінару:

 

pto

 

pto2

 

pto3