Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні

28 лютого 2019 року за участі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти пройшла інтернет-конференція «Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні».

У ході конференції йшлося про стан реєстрації осіб для участі в ЗНО-2019 (Анісімов А.Ю., директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); типові помилки та недоліки, яких припускаються заклади освіти та абітурієнти під час реєстрації для участі в ЗНО-2019, за матеріалами регламентної комісії при ОРЦОЯО (Ремез Н.Д., заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); висвітлювалися проблемні питання щодо реєстрації осіб для участі в ЗНО–2019 в Кіровоградській області (Бутенко Л.М., завідувач лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»; Верьовкін Г.Г., начальник відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО, кандидат фізико-математичних наук, доцент).

Завідувач навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти Л.Ф. Корж підбила підсумки заходу.

Загалом на інтернет-конференцію зареєструвалися 73 особи. Станом на 12.00 28 лютого відео з конференції переглянули понад 200 осіб.

Переглянути запис конференції можливо за посиланням: