Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні

28 лютого 2019 року за участі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти пройшла інтернет-конференція «Актуальні питання організації реєстрації для участі в ЗНО на регіональному рівні».

У ході конференції йшлося про стан реєстрації осіб для участі в ЗНО-2019 (Анісімов А.Ю., директор ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); типові помилки та недоліки, яких припускаються заклади освіти та абітурієнти під час реєстрації для участі в ЗНО-2019, за матеріалами регламентної комісії при ОРЦОЯО (Ремез Н.Д., заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук); висвітлювалися проблемні питання щодо реєстрації осіб для участі в ЗНО–2019 в Кіровоградській області (Бутенко Л.М., завідувач лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»; Верьовкін Г.Г., начальник відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО, кандидат фізико-математичних наук, доцент).

Завідувач навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти Л.Ф. Корж підбила підсумки заходу.

Загалом на інтернет-конференцію зареєструвалися 73 особи. Станом на 12.00 28 лютого відео з конференції переглянули понад 200 осіб.

Переглянути запис конференції можливо за посиланням: