Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар-нарада для уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти

10 квітня 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» пройшов інструктивно-методичний семінар-нарада «Організаційно-технологічне забезпечення роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» (категорія: уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти).

У роботі семінару-наради взяли участь:

  1. працівники ОРЦОЯО;

  2. працівники КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»;

  3. працівники Центральноукраїнського національного технічного університету;

  4. працівники Льотної академії Національного авіаційного університету.

В ході роботи було розглянуто такі питання:

  1. Нормативно-правове забезпечення проведення ЗНО-2019. Регламент роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році. Положення про уповноважену особу Українського центру оцінювання якості освіті (Ремез Наталія Дмитрівна, заступник директора ОРЦОЯО, кандидат педагогічних наук).

  2. Обговорення нестандартних ситуацій, що можуть виникнути під час проведення ЗНО, та способів їх вирішення. Забезпечення вимог охорони праці та техніки безпеки під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році (Білик Катерина Михайлівна, методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО).

  3. Підбиття підсумків семінару-наради (Голодюк Лариса Степанівна, заступник директора з науково-методичної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», доктор педагогічних наук, доцент).

 

upovnovaz1

 

upovnovaz2