Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Навчання залучених працівників

На запити закладів загальної середньої, професійної  (професійно-технічної) та вищої освіти І-ІV рівнів акредитації працівниками лабораторії зовнішнього незалежного оцінювання систематично проводяться заходи з навчання та консультування персоналу.

Зокрема, 4 березня 2019 року на базі Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського методист навчально-методичного центру оцінювання якості освіти Ципочкін А.В. провів навчання залучених працівників, задіяних у проведенні ЗНО вперше (40 осіб). В ході роботи було детально опрацьовано технологічні картки залученого персоналу усіх категорій, розглянуто нестандартні ситуації.

25 квітня 2019 року на базі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету пройшло навчання працівників, залучених до проведення ЗНО вперше. Навчання з елементами ділової гри для персоналу пункту проведення ЗНО (старших інструкторів, інструкторів та чергових) проводили методисти Ципочкін А.В. та Вареха А.Г. Старші інструктори (41 особа) вчилися заповнювати аудиторний протокол, правильно наклеювати штрих-коди, запаковувати пакет для відправки тощо.

Завідувач лабораторії ЗНО Бутенко Л.Н. провела тренінг для новопризначених уповноважених осіб з числа працівників академії (15).

У ході роботи повністю відпрацьовано усі етапи функціонування пункту проведення ЗНО в день проведення тестування.