Увага! 21 травня відбудеться ЗНО з математики, 23 травня - з української мови та літератури, 27 травня - з іспанської, німецької та французької мов, 28 травня - з англійської мови, 30 травня - з фізики, 04 червня - з історії України, 06 червня - з біології, 11 червня - з географії, 13 червня - з хімії

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Навчально-методичний семінар для екзаменаторів (математика)

06 та 07 травня 2019 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбувся дводенний навчально-методичний семінар для педагогічних та науково-педагогічних працівників, залучених в якості екзаменаторів для перевірки відкритої частини тестових завдань з математики.

Семінар проводився у чотирьох групах. Методист навчально-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін Ткаченко Л.Ф., куратор перевірки, провела навчання та інструктаж за планом:

  1. Загальні питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Ознайомлення з чинними нормативно-правовими документами. Робота з персональними даними. Питання охорони праці під час роботи в пункті перевірки.

  2. Форми тестових завдань та схеми їх оцінювання. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики.

  3. Ознайомлення з інструкцією щодо перевірки завдань з розгорнутою відповіддю з математики. Заповнення полів екзаменаторів у бланку Б.

  4. Аналіз типових помилок екзаменаторів під час перевірки сертифікаційних робіт з математики.

  5. Загалом участь у навчально-методичному семінарі взяли 60 осіб із закладів освіти районів, міст, ОТГ Кіровоградської області.