Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Зовнішнє незалежне оцінювання-2019 (українська мова та література)

23 травня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. У Кіровоградській області працювали 32 пункти: 13 – у Кропивницькому, 5 – в Олександрії, 2 – у Знам’янці, 2 – у Світловодську, 2 – у Благовіщенському, 2 – у Голованівську, 2 – у Долинській, 2 – у Новомиргороді, 2 – у Новоукраїнці.

Загалом у Кіровоградській області ЗНО з української мови та літератури склали 7678 абітурієнтів із 7913 зареєстрованих. Явка склала 97%.

Роботу 534 аудиторій тестування забезпечували 1301 залучений педагогічний працівник, а також 32 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, 32 медичних працівника.

В усіх пунктах проведення ЗНО під час технологічної перерви працівники поліції охорони здійснювали загальний контроль з використанням металодетектора. Абітурієнтів перевіряли на наявність при собі заборонених технічних засобів (засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації). У результаті було виявлено 5 порушень процедури з боку учасників тестування: 3 мобільні телефони (м. Долинська, Благовіщенське) та 2 навушники (м. Кропивницький, Благовіщенське). Таким чином, п’ятьох учасників ЗНО позбавлено права працювати над сертифікаційними роботами.

На пунктах тестування були присутні 12 громадських спостерігачів (з них 5 представників ЗМІ).

Більш детально про явку учасників дивіться в таблиці:

javka ukrmova kr 23.05.2019