Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

  Додаткова сесія

02 липня

 

Українська мова і література

 

 

03 липня

 

 

Математика

 

04 липня

 

Англійська мова

 

 

04 липня

 

 

Іспанська мова

 

 

05 липня

 

 

Біологія

 

 

05 липня

 

 

 Німецька мова

 

 

06 липня

 

 

Історія України

 

 

09 липня

 

 

Географія

 

 

09 липня

 

 

Французька мова

 

 

10 липня

 

 

Фізика

 

 

11 липня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар для відповідальних за ЗНО та пункти пробного тестування


Фото з семінару

   9 лютого 2012 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти був проведений інструктивно-методичний семінар для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання та відповідальних за пункти пробного тестування з проблеми «Особливості проведення пробного ЗНО 2012 року. Система підготовки залучених працівників до роботи в пунктах пробного тестування».

   На семінарі були присутні 16 відповідальних за пункти тестування в Кіровоградській області та 21 відповідальний за організацію зовнішнього незалежного оцінювання відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад.

Фото з семінару

Фото з семінару

   Розглядалися особливості проведення пробного ЗНО-2012, питання підготовки залучених працівників до роботи в пунктах тестування (Кендюхова А.А., заступник директора КОІППО імені Василя Сухомлинського; Ремез Н.Д., заступник директора ОРЦОЯО), психологічної адаптації абітурієнтів під час підготовки до пробного зовнішнього незалежного оцінювання – 2012 (Рибаченко К.М., методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО). Обговорювалися позаштатні ситуації, що виникають на пунктах пробного тестування, та шляхи їх вирішення (Казимирський М.П., методист науково-методичного відділу ОРЦОЯО).

   Було проведено сертифікацію відповідальних за пункти пробного тестування (Бутенко Л.М., завідувач відділу тестових технологій КОІППО імені Василя Сухомлинського).