Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар для відповідальних за ЗНО та пункти пробного тестування


Фото з семінару

   9 лютого 2012 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти був проведений інструктивно-методичний семінар для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання та відповідальних за пункти пробного тестування з проблеми «Особливості проведення пробного ЗНО 2012 року. Система підготовки залучених працівників до роботи в пунктах пробного тестування».

   На семінарі були присутні 16 відповідальних за пункти тестування в Кіровоградській області та 21 відповідальний за організацію зовнішнього незалежного оцінювання відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад.

Фото з семінару

Фото з семінару

   Розглядалися особливості проведення пробного ЗНО-2012, питання підготовки залучених працівників до роботи в пунктах тестування (Кендюхова А.А., заступник директора КОІППО імені Василя Сухомлинського; Ремез Н.Д., заступник директора ОРЦОЯО), психологічної адаптації абітурієнтів під час підготовки до пробного зовнішнього незалежного оцінювання – 2012 (Рибаченко К.М., методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО). Обговорювалися позаштатні ситуації, що виникають на пунктах пробного тестування, та шляхи їх вирішення (Казимирський М.П., методист науково-методичного відділу ОРЦОЯО).

   Було проведено сертифікацію відповідальних за пункти пробного тестування (Бутенко Л.М., завідувач відділу тестових технологій КОІППО імені Василя Сухомлинського).