Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Апробація тестових завдань з предметів зовнішнього незалежного оцінювання

   З 28 лютого по 12 березня 2012 року проведено апробацію тестових завдань на базі 14 загальноосвітніх навчальних закладів Кіровоградської області.

   В апробації тестових завдань взяли участь 450 випускників загальноосвітніх навчальних закладів області відповідно до розподілу учасників апробації (з української мови – 135 осіб; з математики – 60 осіб; з історії – 45 осіб; з географії – 15 осіб; з фізики – 30 осіб; з біології – 30 осіб; з хімії – 60 осіб; з англійської мови – 15 осіб; з німецької мови – 60 осіб). З них 285 учнів ЗНЗ міст Кіровограда й Олександрії та 165 учнів ЗНЗ Новомиргородського, Олександрівського та Новгородківського районів.

   До роботи в аудиторіях було залучено 30 педагогічних працівників.

  Відбулися інструктивно-методичні наради з відповідальними за проведення апробації та залученими педагогічними працівниками.

  Перед початком апробації проведені тренінги з випускниками щодо організації їхньої діяльності в пункті тестування.

   В усіх загальноосвітніх навчальних закладах області створені належні умови: внесені зміни до режиму роботи закладів, визначені аудиторії, сформовані списки учасників апробації тестових завдань.

   Апробація відбулася без порушень та згідно з регламентом її проведення.

  Матеріали апробації передано представникам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти з дотриманням умов конфіденційності.

   Проведено підсумкову нараду відповідальних за організацію процедури та залучених педагогічних працівників.