Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Увага! Державний контроль за проведенням ЗНО!!!

   З метою вдосконалення системи державного контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України затверджено наказ від 22.03.12 № 334 «Про заходи державного контролю за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році».(Завантажити)

   Для проведення відповідних заходів державного контролю буде залучено більше двох тисяч членів приймальних комісій вищих навчальних закладів з усіх регіонів України, підпорядкованих Міністерству, які виконуватимуть функції інспекторів. Здійснення контролю за проведенням ЗНО відбуватиметься у період проведення основної сесії тестування з 14 травня до 7 червня. Після проведення тестування інспектори мають надіслати до Державної інспекції навчальних закладів письмові звіти про проведення відповідного державного контролю.

   У Кіровоградському регіоні працюватиме 25 державних інспекторів:

  • Гайворонський машинобудівний технікум - 2;
  • Державний вищий навчальний заклад "Олександрійський політехнічний коледж" - 3;
  • Державний вищий навчальний заклад "Світловодський політехнічний коледж" - 3.
  • Комунальний вищий навчальний заклад "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського" – 3;
  • Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка – 6;
  • Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету – 2;
  • Кіровоградський національний технічний університет – 6.

   Регіональна інструктивна нарада з представниками вищих навчальних закладів, які будуть залучені до участі у державному контролі за проведенням зовнішнього незалежного  оцінювання  в   пунктах   тестування відбудеться  26. 04. 2012  року о 10.00 годині на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 39/63 ауд.304.