Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Інструктивно-методичний семінар для відповідальних за пункти тестування

   26 квітня 2012 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти проведено інструктивно-методичний семінар з проблеми «Особливості проведення ЗНО 2012 року. Система підготовки залучених працівників до роботи в пунктах тестування».

   На семінарі були присутні 18 відповідальних за пункти тестування в Кіровоградській області, 14 помічників відповідальних за пункти тестування, 6 відповідальних за організацію зовнішнього незалежного оцінювання відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад.

   Розглядалися особливості проведення ЗНО-2012, Регламент та документи пункту тестування, питання підготовки залучених педагогічних працівників до роботи зі звітною документацією (Загребельна О.М., начальник організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО), питання організації роботи відповідального за пункт тестування (Рибаченко К.М., методист ОРЦОЯО), обговорювалися нестандартні ситуації, що виникають на пунктах тестування, та шляхи їх вирішення (Черненко О.С., методист відділу тестових технологій).

   Проведено сертифікацію відповідальних за пункти тестування (Бутенко Л.М., завідувач відділу тестових технологій КОІППО імені Василя Сухомлинського).