Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Інструктивно методичний семінар для уповноважених осіб УЦОЯО

   26 квітня 2012 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти проведено інструктивно-методичний семінар з проблеми «Особливості проведення ЗНО 2012 року. Підготовка уповноважених осіб до роботи в пунктах тестування».

   У семінарі взяли участь 28 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які будуть залучені до роботи в пунктах тестування під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників ЗНЗ в якості уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

   Роботу семінару розпочала заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. («Шляхи забезпечення виконання Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році, Положення про уповноважену особу УЦОЯО»).

   Казимирський М.П., методист ОРЦОЯО, висвітлив питання організації роботи уповноваженої особи УЦОЯО в пункті тестування (роботу з технологічною картою уповноваженої особи).

   Обговорювалися нестандартні ситуації, що можуть виникнути у пункті тестування, та шляхи їх вирішення, особливості роботи зі звітною документацією.

   Учасники семінару отримали збірник нормативно-правових актів «Зовнішнє незалежне оцінювання 2012» та посвідчення уповноваженої особи УЦОЯО.