Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Інструктивно методичний семінар для уповноважених осіб УЦОЯО

   26 квітня 2012 року на базі Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти проведено інструктивно-методичний семінар з проблеми «Особливості проведення ЗНО 2012 року. Підготовка уповноважених осіб до роботи в пунктах тестування».

   У семінарі взяли участь 28 педагогічних та науково-педагогічних працівників, які будуть залучені до роботи в пунктах тестування під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників ЗНЗ в якості уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

   Роботу семінару розпочала заступник директора ОРЦОЯО Ремез Н.Д. («Шляхи забезпечення виконання Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році, Положення про уповноважену особу УЦОЯО»).

   Казимирський М.П., методист ОРЦОЯО, висвітлив питання організації роботи уповноваженої особи УЦОЯО в пункті тестування (роботу з технологічною картою уповноваженої особи).

   Обговорювалися нестандартні ситуації, що можуть виникнути у пункті тестування, та шляхи їх вирішення, особливості роботи зі звітною документацією.

   Учасники семінару отримали збірник нормативно-правових актів «Зовнішнє незалежне оцінювання 2012» та посвідчення уповноваженої особи УЦОЯО.