Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Громадське спостереження за проведенням ЗНО

   З метою забезпечення відкритості та прозорості, широкого та об’єктивного інформування громадськості про перебіг проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області у 2013 році, Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається до всіх небайдужих громадян, безпосередньо представників громадських, суспільно-політичних організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації зареєструватися на спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.

   Реєстрацію громадських спостерігачів в Кіровоградській області здійснює завідувач відділу зовнішнього незалежного оцінювання КОІППО імені Василя Сухомлинського Бутенко Ліна Миколаївна (м. Кіровоград, вул. Полтавська, 35,  каб. 34. Тел. (0522) 24-32-04).

   Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.11.2011 р. № 1354 «Про затвердження Положення пор громадське спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів» завантажити

 

Як стати громадським спостерігачем на тестуванні?

   Громадським спостерігачем може бути особа, яка досягла 18-річного віку й делегована суб’єктом громадського спостереження.

   1) Зареєструватися, тобто прийти до визначеного місця реєстрації та надати особисто (або поштою) такі документи:

  • подання суб’єкта громадського спостереження;   завантажити
  • письмові зобов'язання осіб, вказаних у поданні, дотримуватися визначених Положенням прав та обов'язків громадського спостерігача; завантажити
  • копії документів, які посвідчують особи представників суб’єктів громадського спостереження;
  • письмові згоди осіб, вказаних у поданні, на обробку персональних даних.  завантажити

   2) Обрати день та пункт тестування.

   3) Пройти інструктаж.

   4) Отримати посвідчення громадського спостерігача, що підтверджує його повноваження.

   5) У визначений день прибути до пункту тестування. 

 

Запрошуємо взяти участь у спостереженні за зовнішнім незалежним оцінюванням журналістів, представників політичних партій та громадських організацій, учених рад вищих навчальних закладів, батьків, усіх бажаючих.

 

Щиро вдячні за співпрацю!