Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Старт зовнішнього незалежного оцінювання

Вітаємо з початком

зовнішнього незалежного оцінювання 2013!

   3 червня 2013 року відбулося ЗНО з хімії. Участь у тестуванні взяло 945 абітурієнтів (90,6% від загальної кількості зареєстрованих).

   Пункти тестування працювали на базі 4 навчальних закладів:

  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16-дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний вищий навчальний заклад "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського".

   До проведення ЗНО з хімії було залучено 175 педагогічних працівників. За оперативними даними надзвичайних ситуацій під час тестування не зафіксовано, апеляції учасників тестування відсутні.

   В усіх пунктах тестування під час технологічної перерви працівниками Державної служби охорони за допомогою металодетектора здійснювався контроль абітурієнтів на наявність технічних засобів (засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації).

   За порушення процедури тестування – наявність мобільного телефона – було вилучено з аудиторії та позбавлено права працювати над завданнями одного абітурієнта.