Увага! 2 липня 2018 року розпочнеться додаткова сесія ЗНО!

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Старт зовнішнього незалежного оцінювання

Вітаємо з початком

зовнішнього незалежного оцінювання 2013!

   3 червня 2013 року відбулося ЗНО з хімії. Участь у тестуванні взяло 945 абітурієнтів (90,6% від загальної кількості зареєстрованих).

   Пункти тестування працювали на базі 4 навчальних закладів:

  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16-дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».
  • Комунальний вищий навчальний заклад "Олександрійський педагогічний коледж ім. В.О.Сухомлинського".

   До проведення ЗНО з хімії було залучено 175 педагогічних працівників. За оперативними даними надзвичайних ситуацій під час тестування не зафіксовано, апеляції учасників тестування відсутні.

   В усіх пунктах тестування під час технологічної перерви працівниками Державної служби охорони за допомогою металодетектора здійснювався контроль абітурієнтів на наявність технічних засобів (засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації).

   За порушення процедури тестування – наявність мобільного телефона – було вилучено з аудиторії та позбавлено права працювати над завданнями одного абітурієнта.