Увага! 22 травня 2018 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2018

 основна сесія

22 травня

 

Математика

 

 

24 травня

 

 

Українська мова і література

 

29 травня

 

Іспанська мова

 

 

29 травня

 

 

Німецька мова

 

 

29 травня

 

 

Французька мова

 

 

1 червня

 

 

 Англійська мова 

 

 

4 червня

 

 

Біологія

 

 

6 червня

 

 

Історія України

 

 

8 червня

 

 

Географія

 

 

11 червня

 

 

Фізика

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Підготовка до реєстрації на ЗНО-2014

   19 грудня 2013 року відбувся навчально-практичний семінар для відповідальних за організацію ЗНО відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад та відповідальних за пункти реєстрації з проблеми «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо основних етапів підготовки випускників ЗНЗ до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. Реєстрація на ЗНО-2014».


seminar-foto1


   У заході взяли участь представники ОРЦОЯО: А.Анісімов, О.Загребельна, Л.Мардар, В.Кошелєв, співробітники обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти та 23 представники РМК (ММК) Кіровоградської області.


seminar-foto2


   В ході роботи семінару розглядалися питання щодо особливостей проведення ЗНО-2014, порядку реєстрації та основних напрямів організації інформаційно-роз'яснювальної роботи.

   В рамках практичної частини відбувся тренінг, на якому відповідальні за пункти реєстрації (консультаційні пункти) працювали над програмою створення заяв-реєстраційних карток.

   По завершенню роботи учасники отримали наочні матеріали для розміщення їх у інформаційних куточках ЗНЗ, компакт-диски з програмою реєстрації та відповідні сертифікати КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

   Не з’явилися на семінар відповідальні за ЗНО м. Кіровограда, Олександрійського, Ульяновського та Устинівського районів.