Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Круглий стіл "Організація та проведення ЗНО у 2014 році"

   23 січня 2014 року в межах інформаційно-роз’яснювальної роботи для керівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ Кіровоградської області відбувся круглий стіл з проблеми "Організація та проведення ЗНО у 2014 році".

   Окрім зазначеної категорії на заході були присутні: представники Одеського РЦОЯО, департаменту освіти і науки ОДА та КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського".

   В ході роботи заступник директора ОРЦОЯО Н.Ремез ознайомила присутніх зі змістом нормативно-правової бази, порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році, процедурою та термінами реєстрації на ЗНО-2014.


   Завідувач відділу ЗНО Л.Бутенко у своєму виступі наголосила на активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань проведення ЗНО-2014 на місцях – у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та ПТНЗ області.

    В ході процедури реєстрації свою присутність засвідчили 33 учасники з Гайворонського, Бобринецького, Компаніївського, Маловисківського, Новгородківського, Олександрівського районів, міст Кіровограда (14 осіб), Олександрії (9) та Знам'янки (2).


   Усі вони отримали наочні матеріали для розміщення в інформаційних куточках ВНЗ та ПТНЗ.

   Не з’явилися на засідання круглого столу представники навчальних закладів м. Світловодська та деяких інших.