Увага! Графік проведення додаткової сесії ЗНО-2019: 26 червня - математика, 27 червня - німецька мова, 01 липня - французька мова, 02 липня - іспанська мова, 03 липня - українська мова і література, 04 липня - фізика, 05 липня - англійська мова, 08 липня - історія України, 09 липня - біологія, 10 липня - географія, 11 липня - хімія

Пошук по сайту

 

Календар ЗНО-2019

  Основна сесія

21 травня

 

Математика

 

 

23 травня

 

 

Українська мова і література

 

27 травня

 

Іспанська, німецька, французька мови

 

 

28 травня

 

 

Англійська мова

 

 

30 травня

 

 

Фізика

 

 

04 червня

 

 

 Історія України

 

 

06 червня

 

 

Біологія

 

 

11 червня

 

 

Географія

 

 

13 червня

 

 

Хімія

 

 

   Додаткова сесія

26 червня

 

Математика

 

 

27 червня

 

 

Німецька мова

 

01 липня

 

Французька мова

 

 

02 липня

 

 

Іспанська мова

 

 

03 липня

 

 

Українська мова і література

 

04 липня

 

 

 Фізика

 

 

05 липня

 

 

Англійська мова

 

 

08 липня

 

 

Історія України

 

 

09 липня

 

 

Біологія

 

10 липня

 

Географія

 

11 липня

 

Хімія

 

 

 

Корисні посилання

Навчально-методичний семінар "Адміністрування пробного ЗНО в пунктах тестування"

   20 лютого 2014 року відбувся навчально-практичний семінар для відповідальних за організацію ЗНО відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад та відповідальних за пункти пробного тестування з питання "Адміністрування пробного ЗНО в пунктах тестування".  

   У заході взяли участь представники ОРЦОЯО: А.Анісімов, Н.Ремез, О.Загребельна, співробітники обласного навчально-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти та 23 представники відділів (управлінь) освіти.

   В ході роботи семінару було проведене навчання та інструктаж відповідальних за пункти ПЗНО області, доведено до відома зміни до регламенту, розглянуто перелік нестандартних ситуацій та способи їх вирішення. Особливий акцент ставився на оформлення службової документації пункту пробного тестування.

   По завершенню роботи учасники отримали компакт-диски з повною інформацією щодо пробного ЗНО, інформаційні плакати та сертифікати КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», що засвідчують участь у семінарі.

   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року відбудеться 22 та 29 березня. П'ятнадцять пунктів пробного тестування в Кіровоградській області готуються зустріти 3813 осіб.