Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Запрошення до роботи груп експертів з предметів ЗНО

Шановні колеги!

   Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує взяти участь у конкурсі на участь в роботі предметних груп експертів (педагогів, науковців, представників методичних служб Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей, які мають необхідний фах і досвід практичної діяльності), які будуть створені для забезпечення більш високого рівня об’єктивності та справедливості зовнішнього незалежного оцінювання. 

   Починаючи з 2015 року, Український центр оцінювання якості освіти запропонував запровадити нову технологію визначення результатів ЗНО. У її основу покладено традиційне для практики оцінювання визначення порога «склав/не склав». Подібна технологія використовується в більшості країн світу, де практикується проведення зовнішніх іспитів, і передбачає чітке розмежування абітурієнтів на тих, хто має мінімально необхідний обсяг знань і на тих, хто його не має. 

   Експертні групи з усіх предметів ЗНО створюватимуться при регіональних центрах оцінювання якості освіти на конкурсних засадах шляхом проведення відкритого конкурсу. Групи експертів, створені при Одеському РЦОЯО для визначення порогового бала за методикою В. Ангоффа, встановлюватимуть мінімальну кількість (суму) тестових балів, які за виконання тесту може отримати абітурієнт із мінімальним рівнем знань Загальна кількість експертів у групі із кожного предмета становитиме 7-10 осіб. 

   У день проведення ЗНО експерти отримають сертифікаційну роботу (тест), із якою працюють учасники зовнішнього незалежного оцінювання, та самостійно визначать імовірність виконання кожного її завдання мінімально підготовленим абітурієнтом. Після опрацювання сертифікаційної роботи експерти вказують також відсоток учасників, які, на їхню думку, повинні подолати поріг «склав/не склав». Результати, визначені експертами, надходитимуть до УЦОЯО. За допомогою програмних засобів визначатиметься усереднений результат порога «склав/не склав» за методом В. Ангоффа. 

   Просимо експертів надсилати свої резюме на електронну адресу ОРЦОЯО Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 06 березня 2015 року. 

   Телефон для довідок: (048) 784 89 42