Пошук по сайту

 

Корисні посилання

Навчально-методичний семінар "Організація роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році" (11.03.2015)

   11 березня 2015 року на базі КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" відбувся навчально-методичний семінар "Організація роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році".

   До роботи семінару були залучені: працівники ОРЦОЯО (2 особи); працівники КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" (4); відповідальні за організацію ЗНО відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад Кіровоградської області (16); відповідальні за пункти зовнішнього незалежного оцінювання-2015 (основна сесія) (50).

  З питань підготовки до основної сесії ЗНО виступили співробітники ОРЦОЯО: Н.Д.Ремез та  О.М.Загребельна. Вони розкрили основні засади ЗНО-2015 в розрізі безпосередньої роботи персоналу на пункті проведення ЗНО-2015, значну увагу приділили нововведенню щодо рівнів складності тестів та аналізу нестандартних ситуацій.

   Усі відповідальні за ЗНО в містах (районах) отримали інформаційні матеріали на дисках з рекомендаціями щодо роботи пунктів проведення ЗНО у 2015 році.